Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mniowie

Wyraź swoją opinię na temat usług społecznych

Utworzono dnia 16.06.2023

Wyraź swoją opinię na temat usług społecznych

 

Szanowni Państwo,

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mniowie prowadzi badanie na temat usług społecznych w naszej gminie.

W roku 2024 r. Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Mniowie planuje przekształcić się w Centrum Usług Społecznych. By oferta CUSu była jak najlepiej dopasowana do potrzeb mieszkańców zapraszamy do wypełnienia ankiety. Prosimy o wsparcie w dotarciu do jak największej grupy osób.

Centrum Usług Społecznych będzie świadczyć usługi na rzecz wszystkich mieszkańców. Od poczęcia, aż po ostatnie lata życia seniora. Główne obszary wsparcia to: rodzina, promocja zdrowia, pomoc społeczna, aktywność obywatelska, kultura, ekologia oraz przeciwdziałanie bezrobociu.

Celem CUSu będzie integrowanie i koordynowanie usług świadczonych przez różnych lokalnych usługodawców (publicznych i niepublicznych), którzy będą współpracować z CUS. Za pośrednictwem centrum nasza gmina będzie miała możliwość realizowania już świadczonych usług społecznych oraz wprowadzania nowych (jako zadań własnych fakultatywnych), wynikających z programów usług społecznych).

Badania ankietowe wynikają z dążenia do jak najlepszego dopasowania oferty do potrzeb mieszkańców Gminy Mniów. Bardzo prosimy o potraktowanie niniejszej ankiety jako okazji do wyrażenia własnego poglądu.

Ankieta jest anonimowa, a uzyskane na jej podstawie wyniki będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Uprzejmie prosimy o udzielanie szczerych odpowiedzi, gdyż tylko takie mają wartość poznawczą. Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku:

https://www.webankieta.pl/ankieta/963987/gmina-mniow-cus.html 

Wersję papierową można pobrać ze strony internetowej www. gopsmniow.pl  lub Urzędu Gminy Mniów. Wypełnioną ankietę w wersji papierowej należy złożyć pracownikowi Gops w Mniowie lub umieścić w specjalnej urnie umieszczonej w Urzędzie Gminy Mniów

Badanie trwa do 15 lipca 2023 r.

ANKIETA SKIEROWANA JEST DO MIESZKAŃCÓW GMINY MNIÓW

Dziękujemy za udział w badaniu.

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny obchodzą

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 218

W poprzednim tygodniu: 226

W tym miesiącu: 289

W poprzednim miesiącu: 932

Wszystkich: 48533